2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Peridoot
€ 26.058
Aluminium blauw met glijbaan polyester oranje
BBP.412.6AP
€ 27.798
Aluminum zwart met glijbaan polyester oranje
BBP.412.6BP
€ 27.887
Aluminium zwart met glijbaan rvs
BBP.412.6BR
€ 29.439
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranje
BBP.412.6UP
€ 26.058
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranje
BBP.412.6UP-01
€ 26.307
Gerecycled kunststof met glijbaan rvs
BBP.412.6UR
€ 27.611
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 6,8 x 5,4 x 3,5 m |
| Valzone | 10,0 x 8,4 m |
| Obstakelvrije zone | 10,0 x 8,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 46 kg |
| Grootste onderdeel | 3,0 x 1,6 x 1,6 m |
