2 varianten
op basis van materiaal
Zandwereld
SKUBBP.114.9H-01
ProductcategorieZand & water
Sub productcategorieZandwereld
ProductlijnBasic Play
€ 7.236
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Zandspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 2,3 x 2,1 x 2,9 m |
| Valzone | 4,8 x 4,8 m |
| Obstakelvrije zone | 4,8 x 4,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 30 kg |
| Grootste onderdeel | 3,5 x 0,9 x 0,9 m |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
6 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten
-
6 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
