Klimtoestel
SKUBBP.116.1G-01
ProductcategorieCombinatietoestellen
ProductlijnROCKS
€ 4.048
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 1,5 x 0,9 x 2,9 m |
| Valzone | 4,8 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 4,8 x 4,7 m |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 68 kg |
| Grootste onderdeel | 0,2 x 0,2 x 3,4 m |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
5 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
-
5 varianten op basis van materiaal
-
9 varianten op basis van materiaal