3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Onyx
SKUBBP.214.7KP-001
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie2 torens
ProductlijnROCKS
€ 21.806
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 8,3 x 2,3 x 4,0 m |
| Valzone | 10,8 x 6,0 m |
| Obstakelvrije zone | 11,3 x 6,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 69 kg |
| Grootste onderdeel | 4,0 x 1,0 x 0,4 m |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
9 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Amazoniet
Gerecycled kunststof met glijbaan rvs (BBP.213.4UR)Artikel: BBP.213.4UR€ 25.759 -
4 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Lodoliet
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.113.1UP€ 6.410 -
7 varianten op basis van materiaal
-
9 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Amazoniet
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.213.4UP€ 23.212 -
3 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Cavansiet
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester blauwArtikel: BBP.131.0KP€ 14.780
