3 varianten
op basis van materiaal
Speelschip Duwbak
€ 5.171
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,4 x 3,2 x 2,4 m |
| Valzone | 4,0 x 5,7 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 6,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
