5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 15.272
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 5,5 x 3,3 x 2,9 m |
| Valzone | 8,3 x 6,7 m |
| Obstakelvrije zone | 8,8 x 6,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
