6 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 15.272
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 4,7 x 4,1 x 2,9 m |
| Valzone | 7,6 x 7,4 m |
| Obstakelvrije zone | 8,1 x 7,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 170 kg |
| Grootste onderdeel | 3,3 x 1,8 x 0,9 m |
