7 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Kunziet
€ 15.732
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,6 x 2,4 x 3,5 m |
| Valzone | 7,6 x 5,3 m |
| Obstakelvrije zone | 8,6 x 5,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 69 kg |
| Grootste onderdeel | 4,0 x 1,0 x 0,4 m |
