2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 12.627
Aluminium blauw met glijbaan polyester oranje
BBP.210.6AP
€ 11.171
Aluminium blauw met glijbaan rvs
BBP.210.6AR
€ 13.232
Grenen met glijbaan polyester blauw
BBP.210.6GP
€ 10.565
Grenen met glijbaan rvs
BBP.210.6GR
€ 12.627
Hardhout, FSC® gecertificeerd
BBP.210.6HP
€ 10.924
RVS met glijbaan rvs
BBP.210.6RR
€ 13.725
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,5 x 1,9 x 3,1 m |
| Valzone | 4,9 x 8,2 m |
| Obstakelvrije zone | 4,9 x 8,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
