Combinatietoestel
SKUBBP.210.7GP
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie2 torens
ProductlijnBasic Play
€ 7.913
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,6 x 1,5 x 2,5 m |
| Valzone | 7,2 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 7,7 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
3 varianten op basis van materiaal
-
-
3 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
-
7 varianten op basis van materiaal
