Combinatietoestel Amazoniet
€ 26.773
Aluminum zwart met glijbaan polyester oranje
BBP.213.4BP
€ 24.259
Aluminium zwart met glijbaan rvs
BBP.213.4BR
€ 26.574
Aluminium zwart met glijbaan rvs
BBP.213.4BR-060
€ 26.466
Gerecycled kunststof met glijbaan rvs
BBP.213.4KR
€ 25.383
Gerecycled kunststof met glijbaan rvs
BBP.213.4KR-060
€ 25.451
RVS met glijbaan rvs
BBP.213.4RR
€ 26.773
RVS met glijbaan rvs
BBP.213.4RR-090
€ 26.909
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranje
BBP.213.4UP
€ 23.212
Gerecycled kunststof met glijbaan rvs
BBP.213.4UR
€ 25.759
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimtoestel |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 9,5 x 2,3 x 4,0 m |
| Valzone | 12,0 x 6 m |
| Obstakelvrije zone | 12,5 x 6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
