Combinatietoestel Obsidiaan
€ 11.468
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,6 x 1,8 x 3,5 m |
| Valzone | 7,7 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 7,7 x 4,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 46 kg |
| Grootste onderdeel | 3.2 x 0.9 x 0.8 m |
