Combinatietoestel
€ 12.953
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,5 x 1,8 x 2,4 m |
| Valzone | 8,1 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 8,6 x 4,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 49 kg |
| Grootste onderdeel | 3,1 x 1,1 x 0,6 m |
