2 varianten
op basis van materiaal
Zandwereld
€ 6.524
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Educatie, Klimmen, Waterspel, Zandspel |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 2,1 x 2,0 x 2,6 m |
| Valzone | 5,1 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 5,1 x 4,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 27 kg |
| Grootste onderdeel | 2,6 x 0,3 x 0,3 m |
