6 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Prasioliet
€ 21.178
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 7,0 x 5,3 x 3,5 m |
| Valzone | 9,7 x 7,9 m |
| Obstakelvrije zone | 10,2 x 8,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 300 kg |
| Grootste onderdeel | 1,5 x 1,7 x 3,1 m |
