7 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Malachiet
SKUBBP.216.9KP-01
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie2 torens
ProductlijnROCKS
€ 24.930
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 7,2 x 3,5 x 3,5 m |
| Valzone | 9,7 x 5,9 m |
| Obstakelvrije zone | 10,2 x 6,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 115 kg |
| Grootste onderdeel | 3,4 x 1,8 x 1,5 m |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
5 varianten
-
9 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Amazoniet
Gerecycled kunststof met glijbaan rvs (Groen)Artikel: BBP.213.4KR-060€ 25.451 -
3 varianten op basis van materiaal
-
9 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Amazoniet
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.213.4UP€ 23.212 -
2 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Kyaniet
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.215.1UP€ 22.439
