5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 16.779
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Waterspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 3,6 x 3,4 x 2,5 m |
| Valzone | 6,4 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 6,4 x 6,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 50 kg |
| Grootste onderdeel | 3,5 x 0,8 x 1 m |
