Combinatietoestel
€ 10.502
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand, Schommelen, Slingeren |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,6 x 4,9 x 2,5 m |
| Valzone | 8,8 x 6,2 m |
| Obstakelvrije zone | 9,8 x 6,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
