3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 14.040
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,8 x 2,8 x 2,6 m |
| Valzone | 6,9 x 5,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,9 x 5,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
