2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 9.445
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,6 x 2,4 x 1,9 m |
| Valzone | 7,2 x 5,3 m |
| Obstakelvrije zone | 7,7 x 5,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 135 kg |
| Grootste onderdeel | 2.3 x 1.0 x 1.5 m |
