Combinatietoestel
€ 12.297
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,9 x 4,0 x 2,6 m |
| Valzone | 7,6 x 5,0 m |
| Obstakelvrije zone | 7,6 x 5,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
