3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 13.429
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,8 m |
| Afmetingen | 3,8 x 5,0 x 2,6 m |
| Valzone | 6,9 x 7,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,9 x 8,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
