5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 11.110
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,3 x 3,3 x 2,5 m |
| Valzone | 7,3 x 6,4 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 6,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
