3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
SKUBBP.311.5AP
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie3 torens
ProductlijnBasic Play
€ 15.193
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,7 x 5,6 x 2,4 m |
| Valzone | 8,1 x 8,0 m |
| Obstakelvrije zone | 8,6 x 8,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
-
5 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
