6 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Robijn
SKUBBP.330.3UP
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie3 torens
ProductlijnROCKS
€ 24.401
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 6,8 x 5,0 x 3,5 m |
| Valzone | 9,8 x 7,9 m |
| Obstakelvrije zone | 9,8 x 7,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 290 kg |
| Grootste onderdeel | 3 x 1,6 x 1,6 m |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
5 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Kunziet
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.162.0UP€ 14.665 -
2 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Jaspis
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranjeArtikel: BBP.114.5UP€ 4.885 -
6 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
Combinatietoestel Peridoot
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranje (01)Artikel: BBP.412.6UP-01€ 26.307 -
5 varianten op basis van materiaal
