7 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Serpentijn
€ 42.174
Aluminum zwart met glijbaan polyester oranje
BBP.330.4BP
€ 45.157
Aluminium zwart met glijbaan rvs
BBP.330.4BR
€ 46.868
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester oranje
BBP.330.4UP
€ 42.174
Gerecycled kunststof met glijbaan polyester blauw
BBP.330.4UP-052
€ 42.108
Gerecycled kunststof met glijbaan rvs
BBP.330.4UR
€ 43.886
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 10,3 x 9,0 x 3,5 m |
| Valzone | 13,1 x 11,5 m |
| Obstakelvrije zone | 13,3 x 12,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 80 kg |
| Grootste onderdeel | 4,0 x 1,0 x 0,4 m |
