Combinatietoestel Kasteel
€ 16.435
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Rollenspel |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 7,0 x 3,2 x 2,0 m |
| Valzone | 9,6 x 5,6 m |
| Obstakelvrije zone | 10,1 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
