6 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 28.484
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,7 x 4,9 x 3,5 m |
| Valzone | 8,3 x 7,4 m |
| Obstakelvrije zone | 8,8 x 7,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 117 kg |
| Grootste onderdeel | 3,6 x 1,0 x 1,0 m |
