5 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Morganiet
€ 21.144
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,7 x 4,4 x 3,5 m |
| Valzone | 8,4 x 7,4 m |
| Obstakelvrije zone | 8,9 x 7,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 50 kg |
| Grootste onderdeel | 0,6 x 1,0 x 3,2 m |
