7 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 34.478
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 2,3 m |
| Afmetingen | 8,7 x 4,2 x 2,8 m |
| Valzone | 11,9 x 7,7 m |
| Obstakelvrije zone | 12,4 x 7,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 70 kg |
| Grootste onderdeel | 4,2 x 1,0 x 0,6 m |
