7 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
SKUBBP.520.5HR
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie5 torens
ProductlijnBasic Play
€ 29.256
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimwand, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 8,8 x 7,1 x 2,5 m |
| Valzone | 11,1 x 8,4 m |
| Obstakelvrije zone | 11,4 x 8,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
6 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
