4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
SKUBBP.610.2GP
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie6 torens
ProductlijnBasic Play
€ 29.043
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Duikelen, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 8,1 x 7,2 x 3,1 m |
| Valzone | 11,2 x 9,6 m |
| Obstakelvrije zone | 11,2 x 10,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
5 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
7 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
