4 varianten
op basis van materiaal
Touwenbrug
€ 2.434
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 2,0 x 0,7 x 1,5 m |
| Valzone | 4,9 x 3,8 m |
| Obstakelvrije zone | 4,9 x 3,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
