4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
SKUBPK.260.5KP
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie2 torens
ProductlijnBasic Play Kids
€ 6.403
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,3 x 1,9 x 1,5 m |
| Valzone | 2,6 x 1,9 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 4,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
3 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
3 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
