3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 9.028
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 3,4 x 3,0 x 1,5 m |
| Valzone | 2,6 x 1,9 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 6,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 84 kg |
| Grootste onderdeel | 2,5 x 0,7 x 0,7 m |
