2 varianten
op basis van materiaal
Speelschip Vissersboot
€ 1.483
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | - |
| Afmetingen | 1,7 x 0,8 x 1,3 m |
| Valzone | 3,7 x 4,7 m |
| Obstakelvrije zone | 3,7 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
