4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 2.901
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 2,1 x 0,7 x 1,5 m |
| Valzone | 2,6 x 1,9 m |
| Obstakelvrije zone | 5,1 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
