4 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 5.916
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,8 x 1,8 x 1,8 m |
| Valzone | 5,7 x 4,2 m |
| Obstakelvrije zone | 6,8 x 4,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
