3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 7.747
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,6 x 2,5 x 2,4 m |
| Valzone | 5,1 x 4,8 m |
| Obstakelvrije zone | 5,6 x 5,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
