3 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 11.396
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 4,3 x 3,4 x 2,4 m |
| Valzone | 6,8 x 5,4 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 6,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
