Brug RAL5002
€ 1.260
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Zitten |
| Valhoogte | 0,9 m |
| Afmetingen | 1,6 x 0,5 x 0,9 m |
| Valzone | 4,5 x 3,6 m |
| Obstakelvrije zone | 4,5 x 3,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 1.260
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren, Zitten |
| Valhoogte | 0,9 m |
| Afmetingen | 1,6 x 0,5 x 0,9 m |
| Valzone | 4,5 x 3,6 m |
| Obstakelvrije zone | 4,5 x 3,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |