Klimboog RAL9006
€ 9.760
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 4,3 x 1,9 x 2,0 m |
| Valzone | 7,4 x 5,6 m |
| Obstakelvrije zone | 7,4 x 5,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 9.760
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 2,0 m |
| Afmetingen | 4,3 x 1,9 x 2,0 m |
| Valzone | 7,4 x 5,6 m |
| Obstakelvrije zone | 7,4 x 5,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |