5 varianten
op basis van materiaal
Pendelwip solo RAL6016
€ 7.084
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Staal |
| Speelfuncties | Schommelen, Slingeren, Wippen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,1 x 0,8 x 3,1 m |
| Valzone | 7,8 x 4,2 m |
| Obstakelvrije zone | 7,8 x 4,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
