4 varianten
op basis van materiaal
Paal met zandtakel
€ 598
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel, Zandspel |
| Valhoogte | - |
| Afmetingen | 0,5 x 0,5 x 2,0 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 30 kg |
| Grootste onderdeel | 2,7 x 0,5 x 0,5 m |
