Tafel Zon
€ 380
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Rollenspel, Zandspel |
| Valhoogte | 0,5 m |
| Afmetingen | 0,6 x 0,6 x 0,1 m |
| Valzone | - |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 10 kg |
| Grootste onderdeel | 1,2 x 0,1 x 0,1 m |
