4 varianten
op basis van materiaal
Speelpaneel Krokodil
€ 2.200
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 2,5 x 0,3 x 1,3 m |
| Valzone | 5,5 x 3,3 m |
| Obstakelvrije zone | 5,5 x 3,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 15 kg |
| Grootste onderdeel | 2,4 x 0,6 x 0,1 m |
