4 varianten
Dubbele schommel giraffe
€ 3.761
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 3,4 x 2,9 x 2,3 m |
| Valzone | 6,3 x 3,0 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
