2 varianten
op basis van materiaal
Veerplateau vlinder nijntje
€ 687
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Rollenspel, Wippen |
| Valhoogte | > 0,6 m |
| Afmetingen | 0,6 x 0,5 x 0,6 m |
| Valzone | Ø 3,6 m |
| Obstakelvrije zone | Ø 3,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 32 kg |
| Grootste onderdeel | 0,6 x 0,6 x 1,1 m |
