6 varianten
op basis van materiaal
Veerbalk
€ 1.631
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Veren |
| Valhoogte | 0,55 m |
| Afmetingen | 2,5 x 0,4 x 0,6 m |
| Valzone | 6,0 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 6,0 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 106 kg |
| Grootste onderdeel | 3,0 x 0,9 x 0,3 m |
