Loopwip
€ 1.180
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Balanceren, Straatspelen, Wippen |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 2,6 x 0,2 x 0,6 m |
| Valzone | 4,6 x 2,2 m |
| Obstakelvrije zone | 4,6 x 2,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 27 kg |
| Grootste onderdeel | 2,6 x 0,4 x 0,2 m |
